+ 90 553 753 4875
Pamukkale, Denizli

ELEKTRO KABLO

ELEKTRO KABLO

-ÇOK DAMARLI “SULAMA” KABLOSU Irricable 3/75: 3 damarlı, 75 m, kasnakta sarılı. Irricable 5/75: 5 damarlı, 75 m, kasnakta sarılı. Irricable 7/75: 7 damarlı, 75 m, kasnakta sarılı. Irricable 9/75: 9 damarlı, 75 m, kasnakta sarılı. Irricable 13/75: 13 damarlı, 75 m, kasnakta sarılı.   -TEK DAMARLI ELEKTRO KABLO SI 115: 1 x 1,5 mm², […]

KABLO BAĞLANTI PARÇALARI

-DBM10: “Quick Connect” Kablo Bağlantı Parçaları” Düşük gerilimli (< 30V) kurulumlarda elektrik bağlantıları için kullanılır. Üç adet 1.5mm2 (or 0.8 mm2) ölçülü kabloyla elektrik bağlantılarına olanak verir. Neme dayanıklı ve küçük boyutlu.   -KING: “Su Geçirmez Kablo Bağlantı Parçaları” Düşük gerilimli (<30V) kurulumlarda elektrik bağlantıları için kullanılır. 2,5mm2 ölçülü 2 kabloyla veya 1,5mm2 ölçülü 3 […]

SB SERİSİ

Bu esnek montaj sistemi (SB + SPX-Flex) duvarların yakınlarına, çatallı yollara ve dönemeçler gibi özellikle araçlar ve iş makinelerinden dolayı stabilize yük basıncı olan bölgelere kurulur.

SPX-FLEX

Esnek montaj, yeraltındaki sprink üzerine uygulanan darbeleri ve kuvvetleri etkisiz hale getirir.

SWING JOINT SERİSİ

Optimal su geçişi özelliği ile bu Swing-joint’ler Rain Bird’ten beklediğiniz performansı sağlarlar. EAGLE™ serisi ve denge kollu rotorların mükemmel devamıdırlar.

DEBİ SENSÖRLERİ

Rain Bird IQ2 ve Maxi Dekoder Sistemiyle birlikte kullanım için güvenilir ve basit debi sensörleri. Rain Bird debi sensörleri, hassas ve doğru debi izleme için debi verilerini merkezi kontrole veya bağımsız kontrol sistemlerine gönderir.

SMRT-Y

Toprak Nem Sensör Kiti Herhangi bir kontrol cihazını akıllı kontrol cihazına dönüştürür. İki ana bileşenli basit ve güvenilir tasarım (takım olarak satılır): – Toprak Altı Nem Sensörü – Sensör Kontrol Kullanıcı Arayüzü. Dijital TDT™ sensörü, toprak sıcaklığından ve elektrik iletkenliğinden (EC) bağımsız olarak yüksek doğrulukta okuma değerleri sağlar.

RSD BEx

RSD yağmur sensörü 24 VAC kontrol cihazları ile bahçeler ve spor alanlarının sulanmasında yağmur oranını ölçen bir cihazdır. Yeterli miktarda yağmurda yağmur miktarının ölçülmesi yoluyla gerekli olmayan sulamayı önlediği için, su tasarrufu ve sulama sisteminin uzun ömürlü olmasını sağlar.

WR2 SERİSİ

Kablosuz yağmur/donma sensörü 24 VAC konutsal ve ticari sulama sistemleri için tasarlanmıştır. Akıllı sulama kapatma aygıtı. WRS içindeki programlama mantık devresi, yağış miktarı ayar noktasını aştığında sulamayı erteleyebilir. Aynı şekilde, Kablosuz yağmur/Donma Sensörü, sistem programlanmış düşük sıcaklık ayar noktasına ulaştığında sulamayı erteler. Sensör LED göstergesi bir kişi tarafından ayarlamayı mümkün kılarak montaj süresini azaltır.

PRS-Dial

Giriş basıncına bakmaksızın vananın çıkış basıncını ayarlamak için mükemmel bir araç olan PRS-Dial, hızlı ve kolay ayar yapılmasını sağlar. Regülatör, tüm Rain Bird PGA, PEB, PESB, BPE ve BPES serisi vanalarıyla birlikte kullanılır. 1,04 ila 6,90 bar arasında ±0,21 bar dahilinde sabit bir çıkış basıncı ayarlar ve bu basıncı muhafaza eder. Konum kilitlerine sahip ayar […]