+ 90 553 753 4875
Pamukkale, Denizli

ESP-SITE / ESP SAT

ESP-SITE / ESP SAT

ESP Serisi Kontrol Ünitesi şu ana kadarki en çok yönlü uydu kontrol ünitesidir. ESP-SAT, Maxicom² veya SiteControl merkezi kontrol sistemleri için saha kontrol ünitesidir. Maxicom², merkezi bilgisayar ve ESP-SAT Serisi kontrol üniteleri arasında arayüz olarak hizmet görmek için Küme Kontrol Ünitesi (CCU) gerektirir. ESP-Site kontrol ünitesi, Küme Kontrol Ünitesinin (CCU) tüm olanaklarını ESP Serisi kontrol […]

HORTUM UCU DİJİTAL ZAMANLAYICI

Daha iyi programlama tutarlılığı için bu kullanımı kolay dijital kontrol ünitesi ile hortum ucu sprinklerlerinizi, damla sulama sisteminizi veya terleme hortumunuzu otomatik hale getirin. Profesyonel seviyedeki bu kontrol üniteleri mevsim boyunca açık havada kullanım için sağlam emniyet ile sorunsuz sulama kolaylığı için gelişmiş işlevler sunar.

PİLLE ÇALIŞAN TBOS-BT SİSTEMİ

TBOS pille çalışan gömülebilen kontrol üniteleri serisi, AC gücün olmadığı durumlarda otomatik sulama olanağı sağlar Sağlam muhafazası, vana kutusu içine kurulum ve vericinin kontrol modülünden ayrılması vandalizmi ve programlarınızın kurcalanmasını önler IP-68 koruma sınıfı su geçirmez muhafaza, su altında güvenilir çalışma sağlar ve yatırımınızı korur TBOS, TBOS-II ve TBOS-BT Kontrol Modülleri artık IQ yazılımında merkezîleştirilebilir.

WP SERİSİ

Pille Çalışır: Uluslararası normda tip 6AM6 ya da Avrupa normu 6LR61 kaliteli 9 voltluk çift alkalin pille (örneğin Varta) çalışır. Piller ürüne dahil değildir Zor çevre şartlarına ve neme karşı dayanıklı. IP 68 normunda üründür. %100 Su ve toz geçirmezdir. Açık ve kapalı alana veya vana kutusuna monte edilebilir.

WP1/ WP1 JTV – KIT

Pille Çalışır: Uluslararası normda tip 6AM6 ya da Avrupa normu 6LR61 kaliteli 9 voltluk çift alkalin pille (örneğin Varta) çalışır. Piller ürüne dahil değildir. Zor çevre şartlarına ve neme karşı dayanıklı. IP 68 normunda üründür. %100 Su ve toz geçirmezdir. Daha hızlı uygulamalar için, önceden birleştirilmiş kit olarak mevcut.  

WPX SERİSİ

WPX pille çalışan Kontrol Ünitesi serisi, AC güç olmadığı zaman güvenilir otomatik sulama kullanımını mümkün kılar

ESP-LXD DEKODER KONTROL CİHAZI

ESP-XD kontrol cihazı, dekoder esaslı sulama için iki-kablolu yol ara yüzüyle birlikte ESP-LXM kontrol cihazının görünümünü, dokunuşunu ve programlama kolaylığını muhafaza etmek için tasarlanmıştır. ESP-LXD kontrol cihazı 50 istasyon yönetebilir, fakat 200 istasyonla kullanım için kolayca genişletilebilir. Debi yönetimi fonksiyonu aynı zamanda her ESP-LXD kontrol cihazında yerleşik olarak bulunur.

LNK WiFi MODÜLÜ

LNK WiFi Modülü, kullanıcıların bir Rain Bird ESP-Me’ye veya ESP-RZXe Sulama Kontrol Ünitesine takılabilir aksesuarla ve İnternet erişimi bulunan Apple iOS ya da Android uyumlu mobil cihazlar kullanarak uzaktan erişmesini sağlar.

ESP-LXME KONTROL CIHAZI

ESP-LXME Gelişmiş Kontrol Ünitesinde isteğe bağlı akış algılama ve su yönetimi özellikleri mevcuttur. Çok fonksiyonluluk ve modülerlik için İdeal tasarım – 8 ila 48 istasyon arası kapasite. İstasyon modüllerinin 4, 8 ve 12 istasyon modelleri mevcuttur. Kolay Programlama kullanıcı ara yüzü.

ESP-ME SERİSİ KONTROL ÜNİTELERİ

Program tabanlı çizelge, toplam 24 başlangıç zamanı için her program için bağımsız başlangıç zamanları olan 4 programa izin verir. Gelişmiş diyagnostikler ve LED uyarı ile kısa sürede tespit. Programla Toplam Çalışma Süresi Hesaplama