+ 90 553 753 4875
Pamukkale, Denizli

MUSLUK REKORU SIKMA APARATI

Lavabo Musluk Modern Tip

Lavabodaki evyenizin yerine takılır. Hem Sıcak Hem Soğuk su almanın yanında 3. foksiyon olarakda Arıtma suyu bağlanır. Dolayısı ile tezgahda fazla musluk görüntü kirliliğini ortadan kaldıran şık ve kaliteli bir üründür. NSF belgesine sahip sağlık ve hijyenik bir üründür.

ECO LÜKS MUSLUK

Şık Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Oldukça kaliteli ve sorunsuz uzun zaman çalışmaktdır. Arıtma Cihazlarının genelinde tercih edilen modeldir.

Reverse Osmos Musluk

Reverse Osmos Musluk No:4; taiwanda firmamız için özel üretimiştir. Kalitede Rakipsizdir. Şık Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Oldukça kaliteli ve sorunsuz uzun zaman çalışmaktdır. Arıtma Cihazlarının genelinde tercih edilen modeldir. NSF (Amerikan ulusal Hijyen Vakfı) nın sertifikasına sahiptir.

Lüks Musluk

Lüks Musluk; Şık Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Oldukça kaliteli ve sorunsuz uzun zaman çalışmaktdır. Arıtma Cihazlarının genelinde tercih edilen modeldir. NSF (Amerikan ulusal Hijyen Vakfı) nın sertifikasına sahiptir.

YILDIZ MUSLUK

Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Oldukça kaliteli ve sorunsuz uzun zaman çalışmaktdır. Arıtma cihazlarının genelinde tercih edilen modeldir.

FİLTRELİ DUŞ BAŞLIĞI

Kolaylıkla takılabilen ve içindeki antikalker – kireç önleyici, iyonizer, KDF minerali ile sudaki kireçin ve diğer iyonların saçlarımıza ve vücudumuza zarar vermesini engeller. Kaliteli duş almamızı sağlar.

ANTİKALKER KİREÇ ÖNLEYİCİ

Kolaylıkla musluğa takılabilen ve içindeki antikalker minerali sayesinde suda kireçin makina ve tesisata zarar vermesini engeller. Özellikle ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNALARININ girişine aktif olarak takılmaktadır.

Su Tasarruf Filtresi

Musluklarınızda %70 su tasarrufu sağlayan aparatı muhakkak kullanmalısınız. Taiwan da firmamız için özel olarak üretilmiştir. Kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plandadır.