+ 90 553 753 4875
Pamukkale, Denizli

RAIN BIRD® 500/550 Serisi

RAIN BIRD® 500/550 Serisi

500/550 serisi kısa ve uzun menzil aralıklarıyla golf sahaları, yeşil alanlar ve diğer küçük alanlar için doğru sulama kapsamını sunar. Daha yüksek debiler ve rüzgârdan etkilenmeyen geniş damlalar sunan bu nozullarla ihtiyaç duyulan alanları kısa bir zaman dilimi içinde hassas şekilde sulayabilirsiniz.

EAGLETM 351B Serisi

Konut tipi peyzaj rotorları golf sahalarına özgü sulama sistemlerinde kullanıldıklarında aşırı basınç nedeniyle er ya da geç çatlar. EAGLE 351B ise diğer tüm kısa atış mesafeli sulama rotorlarından daha dayanıklıdır ve bu iddiasını da beş yıllık garanti ile (Rain Bird® swing joint ile kurulduğunda) destekler. Başlama yerleri (tee box), küçük yeşil bölgeler ve diğer sınırlı […]

RAIN BIRD® 700/751 Serisi

MemoryArc™ özelliğine sahip yeni Hızlı-Ayar Teknolojisi ile her rotordan en iyi performansı elde edin. Yeni Rain Bird® 751 Golf Rotorlarında kullanılan bu yenilikçi özelliğin sağladığı eşsiz çok yönlülük ve mutlak kontrol sayesinde, sulama işlemini kolaylıkla yeşil alanlara (green), açık alanlara (fairway) veya kaba bitki bölgelerine (rough) uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Kanıtlanmış Rain Bird dayanıklılığını ve dağıtım […]

6504 FALCON SERİSİ

6504 FALCON rotoru geniş alanlar ve spor (futbol, rugby, tenis) alanlarının sulanmasında ideal bir sistemdir.

5000/5000 PLUS SERİSİ

Daha az su ile daha yeşil bir çim – Yağmur Perdesi (Rain Curtain™) Teknolojisi nozullar üstün su dağılımı sağlamaktadır. MPR Nozul seti sayesinde daha hızlı uygulama yapılır. Çeşitlilik: tüm uygulama türlerine cevap verebilecek çeşitlilik sağlar.

3500 SERİSİ ROTORLAR

Performans-Yağmur Perdesi (Rain Curtain™) nozullar. Gerçek 10,2cm ( 4’’) Pop-up yüksekliği (kapaktan nozula ölçülmüştür). Güvenilirlik – 3 yıl ticari garanti.