+ 90 553 753 4875
Pamukkale, Denizli

Cansuyu Vanaları P-33 SERİSİ

Cansuyu Vanaları P-33 SERİSİ

SERİSİ 5LR Bu Quick Coupling vanalar yer altı su şebeke ağlarıyla bağlantılı olarak her bahçe ve yeşil alan sulama sistemlerinde kullanılabilirler. Geniş alan sulama rotorları ve hortumlarını su şebekelerine ulaştırmak ve bağlamak için pratiktirler.   P-33 SERİSİ: P-33 AND P-33DK Quick Coupling Vanalar yer altı su şebeke ağlarına hızlı erişimi ve manuel sulama ya da […]

100 SERİSİ

Minimum basınç kaybıyla çok yüksek debi kapasitesi. Basit ve güvenilir yapıyı üstün performansla birleştirir.

BPE SERİSİ

Dayanıklı pirinç gövde ve cam elyaf katkılı bone bu vananın aşırı basınç dalgalanmalarına, kirli ve atık sulara karşı dayanmasını sağlar. Ek koruma sağlamak amacıyla, BPES modelde kir ve partiküllere karşı patentli bir mekanizma bulunmakta. Dayanıklı pirinç gövde ve cam elyaftan oluşan bone paranızın tam karşılığını verir ve uzun ömür sağlar. Dana uzun ömür için fabrika […]

PEB SERİSİ

Gövde uzun ömür ve dayanıklı performans için cam elyaf katkılı plastikten üretilmiştir. Paslanmaz çelik vidalar gövdeye tutturularak dişli zararını engeller. Koç darbesini önlemeyi amaçlayan yavaş kapanma özelliği. Gövdeye tutturulan diyafram daha uzun ömür sağlar.

PGA SERİSİ

  Alt ve yandan giriş imkânı sunan konut/ küçük ticari uygulamalar için plastik vana. PGA serisi uygulamalarda ve dizaynda esneklik sağlar. Gövdeye tutturulan diyafram daha uzun ömür sağlar. Uzun ömürlü ve güvenilir uygulama. Ağır işlere dayanıklı PVC yapı.

HV Serisi Vanalar

Dar alanlar için kompakt tasarım, 6,5 cm dönme yarıçapı. Vanayı açmak için alet tercihi sizin (somun anahtarı, yıldız tornavida, düz tornavida). Sorunsuz kapanma ve daha az su gürültüsü için eksantrik diyafram.

JAR TOP VANA (JTV) SERİSİ

Çift filtreli dizaynı sayesinde kirli sularda bile problemsiz çalışma ve en üst düzeyde dayanıklılık   Dişli üst kapakta vida bulunmadığından kolay sökülebilir. Bakım esansında kapsüllenmiş solenoid ve yuvaya oturan diyafram sayesinde parça kaybı engellenir.

DV SERİSİ

Maksimum dayanıklılık için diyafram ve solenoid’te çift filtrasyon. Uzun ömür için basınç dengeleyici diyafram. Enerjiyi verimli kullanan, düşük akım kapsüle edilmiş 200 mikron filtreli solenoid.